JA slide show
 

Що робити при перших ознаках застуди

E-mail Печать PDF

При перших ознаках застуди консультація лікаря необхідна для визначення чи є це захворювання типовим ГРЗ. Тут починається найцікавіше.

Якщо хворий адекватний, після слів лікаря: у вас ГРЗ, пийте багато рідини, дотримуйтесь постільного режиму і приймайте жарознижуючі, пацієнт на радощах, що в нього не запалення легенів, каже дякую, всі призначення виконаю!

Є категорія людей які з обуренням скажуть, що пити калину-малину вони і самі вміють, більше того починають поливати лікаря багном, бо не написав їм метровий список "призначень", бажано "без хімії", "гомеопатичних". На жаль лікарі часто ідуть на поводу в таких пацієнтів, для підвищення власного рейтингу (або краще сказати ЕГО), знаходять неіснуючі хвороби, призначають ліки які непотрібні хворому, або як "гомеопатія" не мають діючої речовини.

Часто бачу в людей просто "складські запаси" ліків, з однаковою діючою речовиною але з різними комерційними назвами. Це також пов"язано з бажанням лікаря виглядати "розумним", він обов"язково скаже , що вас неправильно лікували, і тільки він вас спасе. Так опиняється в вашій аптечці 10 різновидів амброксола.

Обновлено ( 24.07.2015 17:11 )  

Обьявления

Реклама от GoogleВы здесь: Главная Інформація для дбайливих батьків Що робити при перших ознаках застуди

Дитячий лікар рекомендує

ber2 Информація для дбайливих батьків

Абонементи, контракти

artem-1Програми медичного спостереження

Виклик педіатра

artem-2Дитячий лікар на дом