JA slide show
 

Вартість медичних послуг

E-mail Печать PDF

На жаль, дуже мало людей замислюються над питанням  вартості медичних послуг. Точніше більшість цікавиться тільки дуже малою часткою загальної вартості, а саме ціною консультації лікаря.

 

В той час як лікування одного захворювання  може включати:

  • Вартість консультації лікаря
  • Лабораторне обстеження
  • Діагностичні маніпуляції (УЗД, пункції, взяття мазків т.і.)
  • Вартість медикаментів
  • Лікувальні маніпуляції та процедури
  • Тимчасова втрата працездатності
  • Моральна шкода

Як бачите, консультація лікаря лише невелика частка витрат, але саме ця частка і визначає загальну суму. Дешева рибка – погана юшка, здається так кажуть розумні люди. Відчувати різницю якості «рибки»  ви починаєте вже на стадії обстеження. Деякі  «фахівці» призначають аналізи та діагностичні маніпуляції за принципом:  що більше аналізів, тим більше «відкат» від лабораторії.


Багато з вас стикались з рекомендаціями лікарів придбати певний препарат, в певній аптеці, а часто навіть з рук у «представника компанії». Якщо ж ви придбали дешевший аналог в іншій аптеці, вас проклянуть і «нашлють на вас дисбактеріоз». Часті випадки зловживань на непотрібних маніпуляціях. В кращому випадку це тільки витрати, гірше коли стає «хуже всех» через непотрібне оперативне втручання. Втрата працездатності важлива не тільки для тих хто працює на себе. «Сидіти на лікарняному»  приємно тільки симулянтам.

Важко вимірюється грошима моральна шкода тривалої хвороби, але це прикро, як для вас, так і для всієї родини.

Вартість такого «лікування» може в декілька разів перевищувати різницю вартості консультації кваліфікованого і порядного фахівця.

 

Висновки прості, обирайте лікаря до якого маєте довіру. В лікуванні ви повинні бути союзниками. Не бійтесь питати лікаря, бо чим більше ви розумієте хід обстеження, план лікування, тим швидше ви одужаєте, а ще вам не призначать непотрібні аналізи та ліки. Лікар повинен призначати ліки за діючою речовиною, а не за комерційною назвою. Тоді в вашій аптечці не буде 10 різновидів амброксола. Ідеально коли виписується рецепт.

Обновлено ( 17.10.2015 17:32 )  

Обьявления

Реклама от GoogleВы здесь: Главная Інформація для дбайливих батьків Вартість медичних послуг

Дитячий лікар рекомендує

ber2 Информація для дбайливих батьків

Абонементи, контракти

artem-1Програми медичного спостереження

Виклик педіатра

artem-2Дитячий лікар на дом