JA slide show
 

Гадання на кавовій гущі, або що нам дає копрограма?

E-mail Печать PDF

Кожен аналіз повинен мати для пацієнта практичну цінність, з точки зору її диагностичної інформативності.

 

Шлунково-кишковий тракт людини виконує крім функциї травлення ще надважливу функцію виділення. Природою так передбачено, що ми не перетравлюємо всю їжу яку споживаємо, а з того, що перетравлено, далеко не все засвоюється. Перетравлюємо тільки те, що можуть розщепити наші травні ферменти, наприклад груба клітковина (целюлоза) не переробляється. На відміну від шопоголіка, організм зайвого не споживає, засвоюється тільки те, що саме зараз потрібно організму. Тому існує вихід з кишківника, через який видаляються неперетравлені та незасвоєні залишки. Природа мудра і передбачлива, ніщо не повинно «пропадати даремно», тому  ці залишки утримують воду в якій розчинені шкідливі речовини.

До чого тут копрограма?

Цей аналіз завжди буде показувати наявність певних перетравлених або неперетравлених залишків їжі. Якщо ви забули що їли вчора, зробіть копрограму і вона вам нагадає: про вчорашній шашлик – м'язовими волокнами, про тортик з кремом – нейтральним жиром або клітковиною – про кіло яблук. Відповідно наявність цих залишків не є показником порушення травлення, а лише відповідає складу вашого меню.

 

Копрограма в більшості випадків така ж «корисна» як і аналіз на дисбактеріоз. Це лише засіб оголосити дитину хворою, і перекласти провину за поганий апетит в наслідок порушення режиму харчування з батьків на «слабку підшлункову».

Лікування всіх гастроентерологічних проблем починається з режиму. Ніякі гомеопатичні пустушки не замінять батьківську увагу.

Обновлено ( 21.10.2015 20:12 )  

Обьявления

Реклама от GoogleВы здесь: Главная Інформація для дбайливих батьків Гадання на кавовій гущі, або що нам дає копрограма?

Дитячий лікар рекомендує

ber2 Информація для дбайливих батьків

Абонементи, контракти

artem-1Програми медичного спостереження

Виклик педіатра

artem-2Дитячий лікар на дом