JA slide show
 

Сімейний лікар, хто це?

E-mail Печать PDF
Так звана "реформа медичної галузі" пропонує українцям теоретично прогресивну модель надання медичної допомоги. Як є насправді і чи змінилось хоча б щось на краще, ви знаєте самі. Присипати рани сіллю не буду. Розглянемо таку собі утопічно-фантазійну ситуацію, де все склалось якнайкраще.
Сімейний лікар, він же лікар загальної практики, має кабінет в вашому багатоповерховому будинку, так так, саме в будинку, бо один сучасний будинок це 600 квартир, відповідно мінімум 1200 мешканців дорослих, та ще 600 дітей за самим скромним підрахунком. Це та кількість населення якому лікар зможе надати ЯКІСНУ допомогу. Це фахівець який вирішує на своєму рівні до 80% звернень, так працюють в цивілізованому світі. В Києві тільки 30% питань вирішує дільничий лікар, решта хворих відправляється до "вузьких спеціалістів". Наш фантазійний лікар надасть допомогу на кваліфікованому рівні як терапевт чи педіатр, коли у вас болить вухо, наприклад вимиє сірку або діагностує отит, зробить первинну хірургічну обробку рани, або проведе первинний гінекологічний огляд, відповідно візьме необхідні для аналізів матеріали (мазки), або проведе УЗД дослідження. Про елементарні речі як ЕКГ чи то загальний (клінічний) аналіз крові ми навіть не говоримо, це робиться так швидко, що ви не вспіли зняти ватку з пальця, а аналіз вже готовий.
Коли ваша дитина, яку спостерігав ваш лікар, виросте і народить вам онуків, а ваш лікар буде продовжувати практикувати, і буде так само якісно надавати вам медичну допомогу, маючи чітку уяву про стан здоров"я всіє вашої родини. Тоді він, без наказів МОЗ, стає сімейним лікарем.
Фантастика? Сподіваюсь майбутнє!
Обновлено ( 26.08.2014 13:26 )  

Обьявления

Реклама от GoogleВы здесь: Главная Наша клініка Сімейний лікар, хто це?

Дитячий лікар рекомендує

ber2 Информація для дбайливих батьків

Абонементи, контракти

artem-1Програми медичного спостереження

Виклик педіатра

artem-2Дитячий лікар на дом